Arı ürünleri üzerine olan 20 yıllık deneyim, uzmanlık ve araştırmaları bir araya getirerek insana ve sağlığa fayda sağlama konusunda üretim ve pazarlama faaliyeti gösteren %100 Türk sermayeli bir şirketiz. Edinimlerimiz hem gıda sanayinin birçok alanında ve özellikle arı ürünleri üzerine olmasından ötürü kurucu ortaklarının; özellikle Gıda Sanayi üzerine meslek  mensubu uzman kişilerin oluşturduğu Achillea Natural, Anadolu’nun kıymetli arı ürünlerini en doğal haliyle hem yurt içi hem yurt dışında tüketicilere ulaştırmaktadır.

Günümüzde Apiterapi üzerine yapılan bilimsel çalışmalar, arı ürünlerinin birçok hastalıklar üzerinde faydalı etkilerini kanıtlamıştır. Bu ürünleri hem doğal hali ile hem de kullanım kolaylığı sağlayan inovatif çalışmalarla insanlara ulaştırma çabası içerisindeyiz.

 

 

 

Müşteri odaklılık ‘’Achillea Natural’in’’ ekonomik ve faydalı ürün sunma stratejisinin bir parçasıdır. Yeni ürünler geliştirmek ve bu konuda bilimsel çalışmalar yapmak, sağlıklı ve uzun yaşamın ancak ‘’Apiterapik’’ beslenmeyi hayatımızın bir parçası haline getirmemizle mümkün olduğu gerçeğini desteklememizin nedenidir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR